Firma WAMPOL wprowadziła i stosuje system zarządzania jakością w zakresie:
- Usługi remontowe maszyn i   urządzeń górniczych,
- Produkcja elementów   przenośników,
- Usługi hotelarsko-  gastronomiczne w obiekcie   GWAREK.
Posiadamy Świadectwo          Kwalifikacyjne
Nr 229/402/II/2004
nadane przez Spawalniczą Komisją Kwalifikacyjną Zakładów Przemysłowych przy Instytucie Spawalnictwa w Gliwicach.
Firma Wampol, dnia 27 września roku 2006, zakończyła realizację projektu - Przygotowanie do wdrożenia zintegrowanego systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem...


Firma Wampol, dnia 27 września roku 2006, zakończyła realizację projektu - Przygotowanie do wdrożenia zintegrowanego systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, który współfinansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw, Działanie 2.1.
Wdrożenie systemu przyczyni się przede wszystkim do poprawy jakości zarządzania zleceniami klientów i związanymi z tym działaniami pracowników, a także finansami i księgowościš oraz sprawami kadrowo-płacowymi.
Wdrożenie umożliwi nam nowoczesne zarządzanie firmą, a tym samym umocni jej pozycję rynkową.

Firma Usługowo-Produkcyjna
WAMPOL II prowadzi kursy spawalnicze jak również kursy dla operatorów urządzeń dźwignicowych...

Zapraszamy do domu wczasowego GWAREK działającego w ramach firmy WAMPOL w Ustroniu Jaszowcu. Ustroń to przepiękne miasteczko w Beskidzie Śląskim u podnóża Czantorii (995 m n.p.m.), a GWAREK położony jest w dolinie Jaszowca na zboczu Równicy (na wysokości 350 m n.p.m.).)
Obiekt ma 168 miejc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi na 100 osób, kawiarnią, biblioteką, basenem letnim. W bliskim sąsiedstwie znajduje się kort do tenisa ziemnego, basen kryty oraz wyciągi narciarskie.

Hotel TROJAK usytuowany jest w parku leśnym, na obrzeżu miasta, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Hotel dysponuje 77 miejscami noclegowymi w pokojach jedno- i dwuosobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z natryskiem, telefon, radio, telewizję oraz łącze internetowe. W ciągu 8 lat działalności Hotel TROJAK zdążył się wyspecjalizować w organizacji i obsłudze szkoleń, konferencji i kongresów. Obiekt posiada 4 sale wielofunkcyjne wyposażone w sprzęt techniczny i audiowizualny.
Restauracja KRASOWIA mieszcząca się w Mysłowicach - Krasowach posiada dwie sale bankietowe na 80 osób i 40 osób. Świadczymy usługi gastronomiczne takie jak:
wystawne przyjęcia, wesela, coctaile, bankiety, narady, przyjęcia urodzinowe dla dzieci, prosiaki na zamówienie.
Przyjmujemy zamówienia kateringowe.
Organizujemy przyjęcia w domu klienta do 150 osób z własnym dowozem całego sprzętu.

car radio audio wzmacniacze radioodtwarzacze ryda mp3 first dbtronic pioneer głośniki radio samochodowe zegar barometr
All Rights Reserved • Wszystkie prawa zastrzeżone • WAMPOL©2005